Utvider samarbeidet med Rema 1000 Skjold

Publisert 18. juni 2024 | Marked og arrangement | Fana-landslaget | Utvider samarbeidet med Rema 1000 Skjold

Rema 1000-kjøpmannen Jarle Lilletvedt blir en av Fana IL Fotball sine viktigste samarbeidspartnere.

Helt siden første butikk åpnet dørene i 1979 har Rema 1000 jobbet for å kutte prisen på dagligvarer i Norge. I over 40 år har kunder over hele landet kunne nyte godt av et stort utvalg av dagligvarer til høy kvalitet og lav pris - produsert på en ansvarlig måte.

Rema 1000-konseptet har igjennom årene blitt utviklet og forbedre i takt med kundenes behov og matvaner. For å holde prisene nede og kvaliteten oppe lanserer Rema 1000 derfor stadig nye produkter under egne merkevarer.

Rema 1000 Skjold

Rema 1000-kjøpmannen Jarle Lilletvedt har vært trofast støttespiller til Fana IL Fotball i en årrekke. Lilletvedt er en av Rema 1000-kjeden sine mest erfarne kjøpmenn. Etter sitt inntog i dagligvarebransjen på begynnelsen av 90-tallet har Lilletvedt åpnet og utviklet en rekke butikker - blant annet Rema 1000 Skjold.

Med dyktige medarbeidere og alltid lave priser har Rema 1000 Skjold fått sterkt fotfeste i nærområdet. Rema 1000 Skjold har tidligere blitt kåret til årets beste Rema 1000-butikk i regionen og har nylig fått et nytt kraftig løft etter en moderne og miljøvennlig oppgradering.

Fana IL Fotball, Fana-landslaget og Rema 1000 Skjold skal dermed spille hverandre gode også i fortsettelsen!

Mer om Fana-landslaget

Stolthet, passion og humør

Publisert 23. april 2026

Fana-landslaget fikk nylig oppleve mønsterbruket til brødrene Paulsen hos Fana Kjøtt på nært hold.

Hospitering hos Fana Kjøtt

Publisert 8. april 2026

Neste uke skal Fana-landslaget samles hos Fana Kjøtt for et spennende bedriftsbesøk.

Inspirerte og utfordret

Publisert 27. mars 2026

Hele Norges pappatrener John Christian Lundstadsveen har løftet et av de viktigste spørsmålene i dagens samfunn.

Pappatreneren klar for sesongstarten

Publisert 7. mars 2026

Den prisbelønte TV2-journalisten John Christian Lundstadsveen kommer på årets første samling med Fana-landslaget.

Nytt år og nye bedriftssamlinger

Publisert 19. januar 2026

Fana-landslaget samler Fana IL Fotball sine samarbeidspartnere til faglige møter og sosiale treff.

Tid for bærekraft i Bergen

Publisert 25. november 2025

Fana Sparebank inviterer til et gratis familiearrangement med lysvandring, bærekraft, konsert og underholdning.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram