Sølvtegn til Torill Sivertsen Lie

Publisert 6. april 2023 | Klubben | Medlem | Hederstegn | Sølvtegn til Torill Sivertsen Lie

Torill Sivertsen Lie fikk velfortjent skryt og hederstegn i sølv på årsmøte til Fana IL.

I halvannet desennium har Torill Sivertsen Lie tilbrakt ettermiddager, kvelder og helger på Nesttun Idrettsplass. Innledningsvis som en sjeldent ivrig fotballmor med ansvar for turneringer, sponsorinntekter og andre administrative oppgaver for å legge forholdende best mulig til rette for spillere og trenere.

Etter årsmøte i 2013 fikk i midlertidig langt flere nyte godt av Lie sitt engasjement og kompetanse. Hovedpersonen ble da valgt inn i styret i Fana IL Fotball og har siden vært fast inventar som en bunnsolid klubbleder.

Som styremedlem har Lie vært en sentral skikkelse i arbeidet med å bygge klubben og organisasjonen til det den er i dag. Særlig har ansvaret for prosessene rundt resertifiseringen som NFF Kvalitetsklubb krevd en sterk evne til å se mer helhetlig på Fana IL Fotball - fra a til å.

Et større Fana-hjerte skal man i det hele tatt lete lenger etter.

Ved å være en stabil kontinuitetsbærer på styrenivå har Lie de siste årene tatt flere fotballederkurs og representert Fana IL Fotball på viktige fora i regi av Norges Fotballforbund. I motsetning til mange andre i fotballhierarkiet har Lie aldri blitt høy på strå, men heller bidratt mye utenfor styrerommet. Sjeldent har klisjeen om at ingen oppgave er for stor eller for liten passet bedre noe som har resultert i veldig mange timer på Nesttun Idrettsplass.

Lie har tidligere blitt tildelt hederstegn i bronse og fem nye år med stadige bidrag til fellesskapet beste var tiden overmoden for et opprykk til sølv.

Fana IL Fotball gratulerer Torill med utmerkelsen!

Mer om Hederstegn

Bronsetegn til Bastiansen

Publisert 15. august 2025

Harald Bastiansen ble hyllet da han mottok et fortjent hederstegn i Fana IL Fotball.

Terje Lågeide tildelt hederstegn

Publisert 22. juli 2025

Terje Lågeide fikk velfortjent oppmerksomhet for sine bidrag i Fana IL Fotball.

Hederstegn til Anita Østerbø

Publisert 2. juli 2025

Anita Østerbø ble overrasket på medlemsmøte til Fana IL Fotball da hederstegnkomitéen hyllet henne for sin innsats.

God som gull

Publisert 30. mars 2024

På Fana IL sitt årsmøte ble Kristian Jæger hyllet da han mottok et fortjent hederstegn i gull.

Paulsen oppgradert til sølv

Publisert 25. mars 2024

Bjarne Paulsen fikk velfortjent skryt og hederstegn i sølv på årsmøte til Fana IL.

Stig Olav Larsen tildelt hederstegn

Publisert 16. august 2023

Kontinuitetsbæreren Stig Olav Larsen fikk i kveld velfortjent oppmerksomhet for sine bidrag i Fana IL Fotball.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram