Resten av uken får alle medlemmer i Fana IL Fotball ekstra store rabatter på Intersport i Laguneparken.
I ett års tid har Intersport hatt ansvaret for å forsyne Fana IL Fotball med treningsklær og utstyr. Med en gedigen erfaringen fra bransjen og stort fokus på service, fagkunnskap og lokal tilknytning har Intersport utført oppdraget med største alvor.
- Intersport i Laguneparken er en skikkelig fagsporthandel med merkevarer kundene fortjener.
Handledager
I perioden onsdag 15. til lørdag 18. november oppfordres alle Fana-medlemmer til å avlegge Intersport i Laguneparken et besøk. Gjennom hele uken inviterer nemlig klubbens samarbeidspartner til handledager med ekstra store rabatter:
- 25% rabatt på alle ordinære varer.
- 10% rabatt på skipakker og sykler.
Tilbud og rabatter med Club Intersport-appen
Spillere, trenere, lagledere og foresatte bør laste ned Club Intersport-appen og registrere seg for å få eksklusive tilbud og sniktitt på nyheter.
Etter nedlasting og registrering må alle huske å velge Fana IL Fotball som sitt favoritt lag. Dette gir den enkelte rettmessige rabatter - samtidig som man støtter klubben med cashback.
- Klubbkode ved tilknytning:
- «Fana».
Spar penger, støtt det lokale næringslivet og tenk bærekraft - for fremtidens Fana!