Hundre barnefotballkamper i helgen

Publisert 14. juni 2024 | Fotballutdanning | Barnefotball | Hundre barnefotballkamper i helgen

25 lag skal forsvare Fana IL Fotballs heder og ære under Voss Cup 2024.

Bare timer før avreise til ekstremsportbygden kan arrangørklubben melde om ny rekord i antall påmeldte lag på Voss Cup 2024. Cirka 7 000 spillere fordelt på over 700 skal delta på Norges største barnefotballturnering. Med mange tilreisende supportere betyr dette at folketallet på Voss dobles denne helgen.

Av de 1426 kampene som skal spilles under Voss Cup-helgen er selvsagt dem med Fana-lag involvert mest interessant.

Fredag 14. juni

  • Fana G10 Sirius - Kvernbit.
    • Klokken 17:00 @ bane 31.
  • Fana G9 Gemini Loddefjord.
    • Klokken 17:00 @ bane 15.
  • Brann - Fana G9 Saturn.
    • Klokken 17:00 @ bane 33.
  • Fana G9 Gemini - Brann.
    • Klokken 17:30 @ bane 13.
  • NBK - Fana J9 Miranda.
    • Klokken 17:30 @ bane 25.
  • Fana G11 Lynx - Brann.
    • Klokken 18:00 @ bane 12.
  • Olsvik - Fana G8 Skorpion.
    • Klokken 18:00 @ bane 14.
  • Fana G8 Hydra - Kråkenes.
    • Klokken 18:30 @ bane 25.
  • Fana G8 Hydra - Kråkenes.
    • Klokken 18:30 @ bane 17.
  • Fana J11 Føniks - Voss.
    • Klokken 18:30 @ bane 10.
  • Fana J10 Ariel - Kråkenes.
    • Klokken 18:30 @ bane 5.
  • Fana J9 Miranda - Nordsiden-Askøy.
    • Klokken 18:30 @ bane 34.
  • Vilbørn - Fana J11 Føniks.
    • Klokken 19:00 @ bane 8.
  • Voss - Fana G10 Castor.
    • Klokken 19:30 @ bane 31.
  • Fana G9 Saturn - Øygarden.
    • Klokken 19:30 @ bane 16.
  • Fana G11 Neptun - Lærdal.
    • Klokken 20:00 @ bane 11.
  • Rosendal-Uskedal - Fana G11 Lynx.
    • Klokken 20:00 @ bane 10.
  • Fana G8 Hydra - Søreide.
    • Klokken 20:00 @ bane 14.
  • Fana G8 Skorpion - Sædalen.
    • Klokken 20:00 @ bane 16.
  • Ørnar - Fana G11 Neptun.
    • Klokken 20:30 @ bane 9.

Lørdag 15. juni

  • Pink Stars - Fana J10 Ariel.
    • Klokken 08:00 @ bane 2.
  • Fana J9 Miranda - Øygarden.
    • Klokken 08:00 @ bane 35.
  • Mathopen - Fana G9 Gemini.
    • Klokken 08:30 @ bane 24.
  • Fana G9 Saturn - Øygarden.
    • Klokken 08:30 @ bane 25.
  • Fyllingsdalen - Fana J11 Føniks.
    • Klokken 08:30 @ bane 1.
  • Fana G11 Lynx - Nordre Holsnøy.
    • Klokken 09:00 @ bane 29.
  • Loddefjord - Fana G10 Sirius.
    • Klokken 09:00 @ bane 7.
  • Ørnar - Fana G8 Hydra.
    • Klokken 09:00 @ bane 34.
  • Fana J9 Miranda - Øygarden.
    • Klokken 09:00 @ bane 16.
  • Olsvik - Fana G10 Oberon.
    • Klokken 09:30 @ bane 30.
  • Fana G8 Hydra - Arna-Bjørnar.
    • Klokken 09:30 @ bane 16.
  • Fana G11 Neptun - Bjørgum.
    • Klokken 10:00 @ bane 3.
  • Vard Haugesund - Fana G11 Lynx.
    • Klokken 10:00 @ bane 26.
  • NBK - Fana J11 Føniks.
    • Klokken 10:00 @ bane 12.
  • Bulken - Fana G9 Gemini.
    • Klokken 11:00 @ bane 14.
  • Fana G8 Skorpion - Sædalen.
    • Klokken 11:00 @ bane 24.
  • Fana G10 Oberon - Strandvik.
    • Klokken 11:30 @ bane 7.
  • Fana G9 Merkur - Sotra.
    • Klokken 11:30 @ bane 24.
  • Kjøkkelvik - Fana G8 Skorpion.
    • Klokken 11:30 @ bane 17.
  • Sotra - Fana G9 Saturn.
    • Klokken 12:00 @ bane 25.
  • Fana G11 Neptun - Trott.
    • Klokken 12:30 @ bane 9.
  • Sogndal - Fana G11 Lynx.
    • Klokken 13:00 @ bane 29.
  • Sund - Fana G8 Hydra.
    • Klokken 13:00 @ bane 15.
  • Fana J11 Føniks - Stord.
    • Klokken 13:00 @ bane 26.
  • Fana Castor Hvit - NBK.
    • Klokken 13:30 @ bane 2.
  • Fana G10 Sirius - Eidfjord.
    • Klokken 14:00 @ bane 1.
  • Kalandseid United - Fana G9 Gemini.
    • Klokken 14:30 @ bane 17.
  • Austevoll - Fana G11 Neptun.
    • Klokken 15:00 @ bane 8.
  • Fana G11 Lynx - Gneist.
    • Klokken 15:00 @ bane 9.
  • Fana G9 Merkur - Askøy.
    • Klokken 15:00 @ bane 33.
  • Viljar - Fana G8 Hydra.
    • Klokken 15:00 @ bane 15.
  • Fana G8 Skorpion - Olsvik.
    • Klokken 15:00 @ bane 34.
  • Bjarg - Fana G11 Lynx.
    • Klokken 15:30 @ bane 6.
  • Eldar - Fana G8 Hydra.
    • Klokken 15:30 @ bane 25.
  • Fana G11 Neptun - Nymark.
    • Klokken 16:00 @ bane 29.
  • Fana G10 Castor - NBK.
    • Klokken 16:00 @ bane 2.
  • Stord - Fana J11 Føniks.
    • Klokken 16:00 @ bane 8.
  • Fana J10 Ariel - Viljar.
    • Klokken 16:00 @ bane 4.
  • Fana J9 Miranda - Arna-Bjørnar.
    • Klokken 16:00 @ bane 14.
  • Baune - Fana J9 Miranda.
    • Klokken 16:00 @ bane 24.
  • Fana G9 Gemini - Flaktveit.
    • Klokken 16:30 @ bane 17.
  • Fana G10 Oberon - NBK.
    • Klokken 17:00 @ bane 11.
  • Bjørgum - Fana J9 Miranda.
    • Klokken 17:00 @ bane 17.
  • Fana G10 Oberon - Bjørgum.
    • Klokken 17:30 @ bane 4.
  • Sædalen - Fana G9 Saturn.
    • Klokken 17:30 @ bane 15.
  • Fana G9 Saturn - Sædalen.
    • Klokken 18:00 @ bane 34.
  • Stord - Fana G10 Castor.
    • Klokken 18:30 @ bane 4.
  • Fana G8 Hydra - Arna-Bjørnar.
    • Klokken 18:30 @ bane 13.
  • Sotra - Fana G10 Castor.
    • Klokken 19:00 @ bane 10.
  • Fana J9 Miranda - Øyglimt.
    • Klokken 19:00 @ bane 17.
  • Fana G8 Skorpion - Nordhordland.
    • Klokken 19:30 @ bane 15.

Søndag 16. juni

  • Kråkenes - Fana J9 Miranda.
    • Klokken 08:00 @ bane 33.
  • Fana G11 Neptun - Kjøkkelvik.
    • Klokken 08:30 @ bane 8.
  • Baune - Fana G10 Oberon.
    • Klokken 09:00 @ bane 26.
  • Mathopen - Fana G9 Merkur.
    • Klokken 09:00 @ bane 16.
  • Jotun - Fana G10 Castor.
    • Klokken 09:30 @ bane 9.
  • Øygarden - Fana G8 Skorpion.
    • Klokken 09:30 @ bane 13.
  • Fana J11 Føniks - Åsane.
    • Klokken 09:30 @ bane 5.
  • Fana J9 Miranda - Bulken.
    • Klokken 10:00 @ bane 34.
  • Fana G11 Lynx - Eldar.
    • Klokken 10:30 @ bane 30.
  • Fana G9 Saturn - Sotra.
    • Klokken 10:30 @ bane 14.
  • Kvernbit - Fana G8 Hydra.
    • Klokken 10:30 @ bane 34.
  • Fana G10 Oberon - Austevoll.
    • Klokken 11:00 @ bane 28.
  • Loddefjord - Fana G9 Gemini.
    • Klokken 11:00 @ bane 17.
  • Fana J11 Føniks - Nymark.
    • Klokken 11:00 @ bane 27.
  • Jotun - Fana J10 Ariel.
    • Klokken 11:00 @ bane 2.
  • Sædalen - Fana J9 Miranda.
    • Klokken 11:00 @ bane 34.
  • Askøy - Fana G10 Oberon.
    • Klokken 11:30 @ bane 31.
  • Vadmyra - Fana G8 Hydra.
    • Klokken 12:00 @ bane 13.
  • Bremnes - Fana G10 Castor.
    • Klokken 12:30 @ bane 26.
  • Sædalen - Fana G9 Merkur.
    • Klokken 12:30 @ bane 16.
  • Hundvåkøy - Fana G8 Skorpion.
    • Klokken 12:30 @ bane 13.
  • Bjørgum - Fana G9 Saturn.
    • Klokken 13:00 @ bane 16.
  • Fana G10 Castor - Nordsiden-Askøy.
    • Klokken 13:30 @ bane 28.
  • Kråkenes - Fana G10 Oberon.
    • Klokken 14:00 @ bane 9.
  • Ulv - Fana G9 Gemini.
    • Klokken 14:00 @ bane 32.
  • Frøya - Fana G11 Neptun.
    • Klokken 14:30 @ bane 5.
  • Bulken-Ørnar - Fana G10 Sirius.
    • Klokken 14:30 @ bane 10.
  • Fana G8 Hydra - NBK.
    • Klokken 14:30 @ bane 14.
  • Øygarden - Fana J9 Miranda.
    • Klokken 14:30 @ bane 16.

Mer om Barnefotball

Barnefotballutvikler på heltid

Publisert 8. juli 2024

Eirik Haugen Tveit skal fra høsten av ha hele sitt daglige virke i og rundt Fana IL Fotball.

Over norm på Voss

Publisert 19. juni 2024

En flott kontingent fra Fana IL Fotball skapte fotballminner for livet på Camp Fana og Voss Cup 2024.

Alt om innrykket på Bømoen

Publisert 12. juni 2024

Hele halve Fana IL Fotball skal snart farge Voss rød og hvit.

Camp Fana og Voss Cup 2024

Publisert 18. mai 2024

Fana IL Fotball skal på ny gjøre et stort innrykk på Bømoen leir når årets sommerturnering spilles på Voss.

Datoene for 3v3- og 5v5-ligaen

Publisert 23. mars 2024

NFF Hordaland har landet datoene for 3v3- og 5v5-ligaen i fotballsesongen 2024.

Spennende oppstart for 2017-årgangen

Publisert 12. september 2023

Fana IL Fotball starter i disse dager opp nye lag for jenter og gutter som er født i 2017.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram